تبلیغات
وبلاگ رهجویان عشق - خداحافظ سفر اول
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : پریناز رموزی
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
وبلاگ رهجویان عشق
با حرکت راه نمایان می شود
پنجشنبه 29 مهر 1395 :: نویسنده : همسفر فاطمه صالحی        
خانم پریناز عزیز، بسیار از شما سپاسگزارم که من را به عنوان رهجو پذیرفتید، چراغ راهم شدید مثل مادری که همراه فرزندش تاتی تاتی می کند تا فرزند راه رفتن یاد بگیرد. شما هم من را همراهی کردید، با آموزش های بسیار خوبتان به من درست تفکر کردن را آموختید، من را به خودم آشنا کردید، درست زندگی کردن را به من یاد دادید، محبت کردن، عشق بلاعوض، بخشش و گذشت، خدمت کردن، شاکر بودن و ... 


به نام قدرت مطلق
امروز وقتی داشتم در ذهنم گذشته خود را مرور می کردم از صمیم قلبم و با همه ی وجودم الحمداللّه گفتم. زمانی که خاطرات تلخ گذشته را به خاطر آورد روزی که رفتیم به یک کلینیک ترک اعتیاد و آن روانشناس گفت: می گویند کسی که شش ماه شیشه مصرف کند دیگر درمان نمی شود ولی شما شوهرتان را  به اینجا بیاورید شاید خوب شد! آن روز با خودم گفتم دکتری که نتواند با اعتماد کامل صحبت کند پس کارش مشکل دارد. 
از خدای خودم سپاسگزارم که راه کنگره ۶۰ را به ما نشان داد و من امروز به لطف کنگره ۶۰ و راهنماهای عزیزمان دیگری اثری از مصرف شیشه در مسافرم نمی بینم. آن پرخاشگری ها، عصبانیت ها، گیر دادن های بی مورد، بی خوابی ها، بی نظمی ها و... همه از بین رفتند.
قبلا فکر می کردم چرا یک پدر نباید حس کند که فرزندی دارد مخصوصا فرزند پسر که باید بهترین دوستش پدرش باشد همیشه از این بابت ناراحت بودم و دلم برای پسرم می سوخت. الان خدا را شکر می کنم  که مسافرم پدری دلسوز و مهربان برای پسرش است و مثل دو دوست صمیمی هستند. امسال اولین سال تحصیلی بود که مسافرم تمام کارهای ثبت نام پسرمان را انجام داد و اولین روز او را به مدرسه برد.
آموزشهای ناب کنگره تاثیر بسیار زیادی در زندگی ما داشت، ما را به سمت نور هدایت کرد و با ضد ارزشهای درونمان آشنا کرد. 
خانم پریناز عزیز بسیار از شما سپاسگزارم که من را به عنوان رهجو پذیرفتید، چراغ راهم شدید مثل مادری که همراه فرزندش تاتی تاتی می کند تا فرزند راه رفتن یاد بگیرد شما هم من را همراهی کردید با آموزش های بسیار خوبتان به من درست تفکر کردن را آموختید، من را به خودم آشنا کردید، درست زندگی کردن را به من یاد دادید، محبت کردن، عشق بلاعوض، بخشش و گذشت، خدمت کردن، شاکر بودن و ... درونم ضد ارزشهای زیادی بود و هست که من اصلا آنها را نمی دیدم شما برایم نمایان کردید، اما الان بیشتر آنها را می بینم و تمام تلاشم را می کنم که همه را بر طرف کنم. راهنمای خوبم دستان پر مهرتان را می بوسم و بابت تمام زحمات بی وقفه تان سپاسگزارم.
این جمله را زیاد شنیده بودم که می گفتند وقتی که یک چیزی دارید و آن را نمی بینید خدا آن را از شما می گیرد تا متوجه آن شوید، اما این جمله را با تمام وجودم حسش کردم وقتی که مسافرم به کنگره می آمد ولی حرکت نمی کرد خیلی ناراحت بودم. یک روز تلنگری به من خورد و ماجرای شنیدم که شخص مصرف کننده ای که خانواده اش تمام تلاششان را می کردند که به او ثابت کننده مواد مصرف می کند ولی او قبول نمی کرد و می گفت به من تهمت می زنید. من خدا را شکر کردم که مسافرم پذیرفته که یک مصرف کننده است و در جهت درمان قدم برداشته و وارد کنگره ۶۰ شده است همین شکرگزاری من باعث حرکت مسافرم شد و به لطف خدا روزهای آخر سفر اول هستیم. اکنون یاد گرفتم برای کوچک ترین نعمت هم شکرگزار خالق خود باشم. با دقت به هر چیزی نگاه کنم و به ارزش وجودی آن پی ببرم.
خداحافظ شیشه و پایپ دیگر هیچ هراسی از شنیدن اسم شما ندارم خوشحالم که برای همیشه از زندگی ما بیرون رفتین، خدا را سپاس می گویم که راه حل مبارزه با شما را به ما آموخت و ما پیروز میدان شدیم الان شما آنقدر ریز هستید که زیر قدم های ما له می شوید.
لحظه ای که گل رهایی را از دستان پر توان آقای مهندس می گیرم دعا می کنم که مردم این جهان و جهان های دیگر به یک دانش و آگاهی برسند که دیگر سمت هیچ مواد مخدری نروند.
ماه هاست زیر لب زمزمه می کنم عزیزم قدم های آخر در سفر اولت  را محکم تر بردار و از خداوند قدرت و نیروی می خواستم تا بتوانیم با نیروهای بازدارنده مقابله کنیم و سربلند بیرون بیایم. شکر شکر شکر 





نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 18 مرداد 1396 09:50 ق.ظ
Great article, totally what I was looking for.
یکشنبه 9 آبان 1395 08:14 ب.ظ
فاطمه عزیز این آرامش بهت تبریک میگم. امیدوارم همیشه شاد باشی و این شادی چشم بگیری.
جمعه 30 مهر 1395 02:41 ب.ظ
فاطمه ی عزیزم برای حال قشنگت و حس و آرامشی که با سعی وصبر کردن بدست آوردی، خیلی خیلی خوشحالم.تو لایق بهترین ها هستی.
تبریک و خدا قوت به راهنماهایی گرامیتان
انشاء الله که شهد و شیرینی این راهایی گوارای وجودتان باشد.
پنجشنبه 29 مهر 1395 11:11 ب.ظ
پدر حسین مهربان ، خدا را شکر ، فرزندی دیگر از کنگره می آید تا گل رهایی را در دستانش بکاری ، پدر حسین برای این رهایی به شما تبریک می گویم.
راهنمای گرامی خانم پریناز عزیز ، به شما خداقوت و تبریک و شادباش عرض مینمایم. من همیشه برای راهنمایم این بیت را مینویسم؛ «دستم بگرفت و پا به پا برد» و این تمثیل برای همه راهنمایان است که بار دیگر مادرگونه فرزندی را بزرگ می کنند. خانم پریناز چشمتان روشن که بار دیگر رهایی فرزندی دیگر را به نظاره می نشینید.
فاطمه عزیز جوانه های رهایی به بار نشست، ورودتان به شهر سفر دوم مبارکباد. شهر آرامش به انتظار نشسته است، ریسه های رنگی شهر، چشمک زنان منتظر آمدنت هستند. نامت را همسفر عاشق و خدمتگزار نهاده اند. رهایی ت با خدمت خالصانه و عاشقانه آبیاری شده و کائنات دستان یاری رسان را دوست دارد.
فاطمه ی عزیز از صمیم قلب تبریک و شادباش می گویم. خداوند از فضل
خویش به رهایی تان برکت عنایت فرماید. زلال و شفاف و چون رود جاری و ساری باشید.
احساست از رهایی بسیار زیبا و سرشار از آموزش بود. سپاااااااس

پنجشنبه 29 مهر 1395 05:10 ب.ظ
خواهر عزیزم برای آرزویی که داشتی و به ثمر نشسته برات خیلی خوشحالم و از ته دلم آرزو میکنم به همه آرزوهات در سفر دومت برسی این رهایی بر خانواده سه نفریتان مبارک
پنجشنبه 29 مهر 1395 03:03 ب.ظ
فاطمه عزیز ، شنیدی که میگویند:بعضی عجیب اینگونه اند و یا آ نگونه اند ؟ تو جزء آن دسته هستی!!!تو عجیب آرامی ،عجیب مهربانی ، عجیب متواضعی ، عجیب دوست داشتنی هستی وعجیب بر دلها نشستی . فاطمه جان شهد شیرین رهایی گوارای وجودتان . با تمام وجودم احساست را درک میکنم و برایت خوشحالم ؛ برای مسافرت ، برای فرزند صبورت ، خوشحالم.آ رزوی من برای شما آ رامش استو آ رامش استو آ رامش
پنجشنبه 29 مهر 1395 01:52 ب.ظ
فاطمه جان خیلی برات خوشحالم و امیدوارم روز به روز پیشرفت کنی .و همیشه شاد و خندان باشی. شکر شکر شکر
پنجشنبه 29 مهر 1395 01:50 ب.ظ
فاطمه جان خیلی برات خوشحالم امیدوارم روزبه روز پیشرفت کنی و همیشه شاد و خندان باشی.شکر شکر شکر
پنجشنبه 29 مهر 1395 01:21 ب.ظ
خداقوت فاطمه عزیز
قطعا ثمره صبوریهایت را گرفته ای که به این آرامش رسیده ای
شکر
شکر
شکر
پنجشنبه 29 مهر 1395 12:53 ب.ظ
هزاران تبریک به فاطمه عزیز بخاطر این تغییر بزرگ و عظیم ، رهاییتان پرشور .
پنجشنبه 29 مهر 1395 12:53 ب.ظ
هزاران تبریک به فاطمه عزیز بخاطر این تغییر بزرگ و عظیم ، رهاییتان پرشور .
پنجشنبه 29 مهر 1395 11:59 ق.ظ
فاطمه شهد شیرین رهایی از بند اعتیاد گوارای وجود خودت و خانواده ات .واقعا لیاقت این جایگاه را داشتی .خیلی زیبا روی کاغذ آوردی .
پنجشنبه 29 مهر 1395 11:43 ق.ظ
فاطمه عزیز شهد این رهایی گوارای وجودت ، الگوی بارز صبرت و خدمت و عشق بی نهایت بودی ، هستی ، خواهی بود ....
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر