درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : پریناز رموزی
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
وبلاگ رهجویان عشق
با حرکت راه نمایان می شود
یکشنبه 30 آبان 1395 :: نویسنده : همسفر فاطمه صالحی        
راجع به بی‌عقلی معتادان اعتقاد به این بود که معتاد اراده و خواسته ندارد، ولی همان‌طور که ماشین اجزا دارد ترمز، فرمان و...حتی اگر یک قطعه کوچک از این ماشین نباشد ماشین روشن نمی‌شود و نمی‌توانیم بگویم کدام قطعه مهم‌تر است، انسان هم همین‌طور است اگر چشم یا دست نداشته باش انسان کاملی نمی‌تواند باشد و همچنین در صور پنهان پس همه عقل دارند، معتاد هم عقل دارد ولی در اثر مصرف مواد مخدر حس‌هایش به‌هم‌ریخته و یخ‌زده و خوب کار نمی‌کند و عشق و محبت را نمی‌تواند درک کند و علت دوم نفس گرسنه‌اش هست، پس معتاد عقل دارد ولی حس و نفسش خوب کار نمی‌کند چون فرمانده شهر وجودی‌اش مواد است، عقلش نیست که درست فرمان بدهد.
ادامه مطلب


نوع مطلب : عملکرد لژیون، 
برچسب ها : کنگره60، راهنمای درمان اعتیاد، همسفران،
لینک های مرتبط :
شنبه 22 آبان 1395 :: نویسنده : همسفر فاطمه صالحی        

سلام دوستان حمیده هستم یک همسفر

من با وارد شدن به کنگره ۶۰ و با خواندن کتاب عشق آقای مهندس یاد گرفتم که در اولین وادی باید تفکر درست  بکنم.
همیشه قبل از اینکه فکری کنم دهانم را باز میکردم وهرحرفی را میزدم که نباید میزدم همه رااز خودم می رنجوندم پس با اولین وادی تفکرم را درست کردم و اینکه تونستم فکرهای ضد ارزش را ازخودم دور کنم خدارا شکرمی کنم .
در دومین وادی امید رایاد گرفتم که اول درست فکر کنم تا به اون هدفم  برسم بعد در وسط راه نا امیدنشوم وبه اهدافم برسم. 
در وادی سوم یاد گرفتم که هیچ کسی جز خودم نمی تونه به من کمک کنه  برای همین باید خودم از پس کارهایم بر بیام وتوقع نداشته باشم که دیگران کمکم کنند.
باید مشکلاتم راکم کم خودم درست کنم اینکه صبور باشم به یاری خودم و توکل به خداوندمننان بتوانم از مشکل بزرگی مثل اعتیاد بر بیام وهمراه و همسفر مسافرم باشم با وارد شدن به وادی سوم یادگرفتم که من باید اول جسم وروان خودم رادرست کنم که بتونم به اون آرامش درونم برسم وتخریبی  که به جسمم وارد شده درست کنم همینجوری کم کم تخریب را در جسمم به وجود آوردم  حالا بتوانم کم کم درست کنم.
نوع مطلب : دستور جلسات هفتگی، 
برچسب ها : کنگره 60، راهنمای درمان اعتیاد، همسفران، برداشت،
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 19 آبان 1395 :: نویسنده : همسفر فاطمه صالحی        
 وادی سوم: وادی مسئولیت‌پذیری است که روی پای خود ایستادن را به ما آموزش می‌دهد و اینکه هیچ‌کسی نمی‌تواند به‌غیراز خودمان در هر شرایطی بهترین کمک را به ما بکند چون ما خود را بهتر می‌شناسیم توانایی‌هایمان را بهتر می‌دانیم. خودمان به خود و خویشتن خود فکر می‌کنیم و مصرف‌کننده‌ای هم که وارد کنگره می‌شود باید بداند که هیچ‌کسی مسئول اعتیاد او نیست و خودش مسئول آن هست و باید خودش بخواهد که اعتیادش درمان شود و خود خودش باید به خود کمک کند تا به درمان واقعی و رهایی که همانا مثلث جسم روان و جهان‌بینی است برسد.ادامه مطلب


نوع مطلب : دستور جلسات هفتگی، 
برچسب ها : کنگره 60، راهنمای درمان اعتیاد، همسفران،
لینک های مرتبط :

خلاصه عملکرد لژیون خانم پرینار در تاریخ 95/8/13 با دستور جلسه ؛ سی دی : ماهان

خانم فاطمه : 
هر کسی اول از هر چیز باید مسئولیت کار خودش را قبول کند و حرکت کند نه اینکه فقط نماز بخوانیم و دعا کنیم و بگوییم : خداوندا من به تو توکل می کنم! 
مثلا : مسافرم را رها کن، نه این درست نیست ، همه ی ما اعتقاد داریم که به خداوند توکل کنیم ولی حرکت بسیار مهم است پس حضور به موقع مان در کنگره و خدمت کردن حرکتی است برای رهایی .
در قسمت دیگر از سی دی که برایم بسیار جالب بود این بود که ؛ یک مصرف کننده مواد همه زندگی و پولش را بخاطر خرید تریاک از دست نمی دهد بلکه مواد زمان را از شخص می گیرد . وقتی همه مشغول کار هستند، فرد مصرف کننده در خواب است و وقتی همه در خواب هستند، فرد مصرف کننده می خواهد شروع به کار کند . پس نتیجه عملکرد و تفکر و تصمیم غلط فرد مصرف کننده است که باعث می شود همه چیز زندگی اش  را از دست دهد .


ادامه مطلب


نوع مطلب : عملکرد لژیون، 
برچسب ها : کنگره۶۰، راهنمای درمان اعتیاد، همسفران،
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 12 آبان 1395 :: نویسنده : همسفر فاطمه صالحی        
خلاصه عملکرد لژیون با موضوع سی دی تئوری ایکس 95ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : شادآباد، کنگره60، لژیون همسفر پریناز،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 11 آبان 1395 :: نویسنده : همسفر فاطمه صالحی        
برادرم من را از فرزند هشت ماه که شیرخواره هم بود، جدا کرد. یک هفته من دخترم را ندیده بودم دلم داشت برای بچه‌ام می‌رفت شب روز نداشتم کارم شده بود گریه از خدا می‌خواستم کمک کند دیگر صبر و تحمل نداشتم. تا اینکه همسرم آمد و قول داد که برای همیشه مواد را کنار می گذارد؛ و با من زندگی می‌کند اما این قول هم فایده نداشت. بعد از هفت سال که دوباره من هفت‌ماهه باردار بودم فهمیدم برگشته به سمت مواد دیگر طاقت نداشتم انگار عزیزی را از دست دادم خیلی حالم بد بود به هیچ‌کس نمی‌توانستم بگویم، کارم شده بود گریه از خدا می خواستم کمکم کند کسی تا نفهمد، مانده بودم چه‌کار کنم!ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : کنگره 60، راهنمای درمان اعتیاد، همسفران، دلنوشته،
لینک های مرتبط :
یکشنبه 9 آبان 1395 :: نویسنده : همسفر فاطمه صالحی        
 اینک با حضورم در کنگره و آموزش دیدن معنی فرمان‌برداری به فرماندهی رسیدن را به‌خوبی درک می‌کنم و می‌پذیرم که فرمان‌بردار باشم چون آن‌هایی که در کنگره فرمان‌بردار خوبی بودند به هدف که همان رهایی و آرامش و تعادل واقعی رسیدند.ادامه مطلب


نوع مطلب : دستور جلسات هفتگی، 
برچسب ها : کنگره 60، راهنمای درمان اعتیاد، همسفران، مشارکت،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 6 آبان 1395 :: نویسنده : همسفر فاطمه صالحی        
به نام خالق زیبایی ها


چند ماه قبل از رهایی کتاب ۶۰ درجه را باز کردم و این پیام آمد: (امیدوارم با دریافت نیروی تفکر و تعقل و ایمان به خداوند بتوانم با نتیجه ی بسیار مطلوب به خط پایان برسم)
این پیام نشانه های برای من داشت، فهمیدم که باید بیشتر روی تفکرم کار کنم شروع کردم به گوش کردن سی دی های که در مورد تفکر بود و وادی اول را چندین بار خواندم و در وبلاگ ها اکثر مطالبی که در خصوص تفکر بود را خواندم و خیلی تلاش می کردم به تفکرم جهت دهم و به سمت همان حرکت کنم.
نشانه بعدی ایمان به خداوند بود که شروع به خواندن قرآن و تفسیر آن کردم که خیلی من آرامش داد و هر روز دلم را روشن تر می کرد و آموزش های زیادی گرفتم.
خدا را سپاس می گویم که امروز به پایان نقطه رسیدیم و خط دیگری از زندگی را آغاز کردیم.
امروز حس احیا شدن، حس آزادی و سبک شدن دارم، با جرات این را می گویم که عمر مفید من از ورود در کنگره آغاز شد. قبل از کنگره سردرگم بودم. در جهل و ناآگاهی به سر می بردم اصلا زندگی نمی کردم هر روزم مثل هم بود تکرار و تکرار!
الان تمام تلاشم را می کنم که دو روزم مثل هم نباشد و هر شب، به روزی که سپری کردم فکر می کنم و آموزشی که روزی آن روزم بوده را در ذهنم مرور می کنم.
استاد عزیزم، راهنمای زندگیم و چراغ راهم بسیار از شما سپاسگزارم که با آموزشهای نابتان دیدگاهم را به زندگی تغییر دادید. 
از خداوند می خواهم توفیق و سعادت خدمت در کنگره را در سفر دوم نسیب ما گرداند و به ما کمک کند تا بتوانیم خدمتگزاران صدیقی برای کنگره ۶۰ باشیم.
احساس می کنم تازه رسالتم شروع شده، باید حرکت کنم راه بسیار وسیع و پر پیچ و خمی در پیش رو دارم. تازه فهمیدم من هیچ نمی دانم و باید آموزش بگیرم و آموزش بگیرم و آموزش بگیرم.
خدایا یاریم کن...
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 3 آبان 1395 :: نویسنده : همسفر فاطمه صالحی        
ناامیدی هم بزرگترین ابزار نیروهای بازدارنده است . انسان زمانی که ناامید می شود متوقف می شود . در جهانبینی هم خواندیم ناامیدی یک انفرادی نامرئی است . بسیاری از مصرف کنندگانی که ناامید بودن دست به خودکشی زدند .
وادی دوم این نکته را می خواهد به ما گوشزد کند : که ای شخصی که در این مقطع از زندگیت به ناامیدی رسیده ای و فکر می کنی که زندگی بی فایده است نه این طور نیست چون خداوند هیچ موجودی را بی هدف و بی فایده به دنیا نمی آورد نه تنها انسان حتی گیاهان و جانواران .


ادامه مطلب


نوع مطلب : عملکرد لژیون، 
برچسب ها : کنگره ۶۰، راهنمای درمان اعتیاد، همسفران،
لینک های مرتبط :
شنبه 1 آبان 1395 :: نویسنده : همسفر فاطمه صالحی        
روز جمعه ۳۰ مهر ۹۵ در پارک طالقانی مریم و مسافرش از نیکوتین و فاطمه صالحی و مسافرش از تاریکی های اعتیاد رها شدند.
تبریک و خداقوت به خانم پریناز عزیز و سپاس بابت زحمات بی وقفه ایشان...

ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


   
 
   
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو